Vítejte na stránkách ZŠ Veselá, okres Rokycany

Připravili jsme pro Vás nové stránky s aktuálnějším obsahem, doufáme, že se Vám budou líbit, že bude víc času na jejich údržbu a aktualizace a že na nich najdete veškeré informace, které hledáte. V případě, že najdete nějaké chyby či budete postrádat nějaké informace, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese zs.vesela@seznam.cz

21.05.2019 14:59

Základní údaje o škole

Název: Základní škola Veselá, okres Rokycany
Adresa: ZŠ Veselá 38, 337 01 Rokycany
Telefon: +420 371 782 299
Mobil:  +420 777 710 256
E-mail: zs.vesela@seznam.cz
IČO:   70994587 IZO:600 071 871
Ředitel: Mgr. Dana Pavlovská

21.05.2019 15:38

Charakteristika školy

Základní škola ve Veselé má více jak stoletou tradici. V současné době je celá po rekonstrukci. Jedná se o malotřídní školu se třemi třídami, ve kterých se společně vyučují žáci 1. - 5. ročníku základní školy. Škola zajišťuje výuku pro děti z obcí Veselá, Nevid, Raková i pro žáky z blízkých Rokycan. Prostředí školy umožňuje dětem klid, pohodu, zdravý pobyt venku, individuální přístup pedagogů, kamarádské vztahy v kolektivu, které zde spontánně vznikají. Výsledky žáků při přijímacích zkouškách na gymnázium a při přechodu na druhý stupeň základních škol signalizují rodičům budoucích školáků dobrou úroveň školy. Aktivní spoluprací s Pedagogicko-psychologickou poradnou v Rokycanech zajišťujeme výhody malotřídní školy i pro děti s horší adaptabilitou či různými specifickými poruchami, ať už učení nebo chování, i pro děti z okresního města. Škola je v současné době zajištěna plně aprobovanými učitelkami, které se dále vzdělávají. V obou učebnách jsou počítače s bohatým programovým vybavením, připojením k internetu a interaktivní tabulí. Vzhledem k vyššímu počtu žáků využíváme pro výuku i školní jídelnu, kterou jsme za tímto účelem rovněž nově vybavili interaktivní tabulí a žákovskými lavicemi. V odpoledních hodinách zajišťuje program pro děti školní družina. Jsou vytvořeny podmínky pro kvalitně fungující malotřídní školu s výborným klimatem, přátelskými vztahy mezi žáky a učiteli založenými na vzájemné důvěře a úctě.

29.05.2019 14:05

Dospěláci ve škole

Náš učitelský sbor je plný profesionálů

Mgr. Dana Pavlovská