ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vychovatelka: Michaela Pezlarová a Jana Mašková, splňují požadovanou kvalifikaci pro práci vychovatelky ve školní družině.

Školní družina ZŠ Veselá jako zařízení zájmového vzdělávání zabezpečuje výchovu dětí v době mimo vyučování.

Provozní doba: denně ráno od 6:40 do 7:45, odpoledne od 11:25 do 16 hodin.

Družinu navštěvují žáci ve věku 1. - 5. třídy. Kapacita je 45 žáků.

Cílem školní družiny je budovat fungující kolektiv a nabízet zajímavou a bohatou zájmovou činnost.

Formy zájmového vzdělávání: pravidelná výchovná, vzdělávací a zájmová činnost, příležitostná, spontánní a individuální.

Družina je umístěna v přízemí budovy v jídelně školy a v samostatné relaxační herně - koberec, nový nábytek, společenské hry, stavebnice, interaktivní tabule, molitanové válecí stavebnice. Při své činnosti využíváme i počítače v učebnách, hřiště u školy a nové víceúčelové hřiště v naší obci.

Do školní družiny jsou přijímáni žáci na základě vyplněné přihlášky zákonným zástupcem.

Odchody žáků jsou od 13 do 13:30 hod nebo od 15 do 16 hodin.

Provoz ve školní družině se řídí Vnitřním řádem ŠD.

23.08.2023 08:35
Včera: 25